Maxxis Premitra HP5
Maxxis Premitra HP5

Sportiska un dinamiska vasaras riepa, kas sniedz izcilu saķeri uz sausa un slapja seguma.

C-E
Degvielas patēriņš.

Iedala 7 klases - A klasei ir vismazākais degvielas patēriņš, G klasei - visaugstākais.

A
Saķere ar slapju segumu.

Iedala 7 klases - A klasei ir augstākais saķeres līmenis, G klasei - zemākais.

70-72
Trokšņa līmenis.

Riepas radītais troksnis tiek mērīts decibelos (dB), jo mazāki dB, jo riepa klusāka. Troksnis būs atkarīgs arī no auto klases.

  • Simetrisks protektora raksts
    Riepai ir optimāli rādītāji dažādos laikapstākļos. Montējot nav jāievēro rotācijas virziens.
  • XL kravnesība (atkarībā no izmēra)
    Riepai ir paaugstināta kravnesība (XL), tā ir piemērota smagāku kravu pārvadāšanai.
  • Runflat (atkarībā no izmēra)
    Maxxis Runflat (MRS) nodrošina, ka bezspiediena apstākļos (caurdurta, pārsista riepa) ar to iespējams nobraukt vēl 80 km ar ātrumu 80 km/h.
  • Vidējā klase

Stabilitāte un vadāmība

Uzlabotais protektora raksts nodrošina stabilu braukšanu lielā ātrumā un optimālu vadāmību.

Uzlabota saķere

Savienotie riepas ārmalas bloki sniedz uzlabotu saķeri taisnvirziena kustībā, kā arī stabilu vadāmību.

Samazināta akvaplanēšana

Četras vertikālās rievas nodrošina ūdens novadi, tā samazinot akvaplanēšanu.

Izmērs Slodzes un ātruma indekss Degvielas patēriņš Saķere ar slapju ceļu Trokšņa līmenis Cena EUR

Nr. 1 Wheels Magazine testā (2017. gada septembrī)

Maxxis Premitra HP5 ir pārliecinoši ieguvušas pirmo vietu Austrālijā populārākā autožurnāla Wheels Magazine 2017. gada vasaras riepu testā, kurā tās tika salīdzinātas ar septiņām konkurentēm.
Par riepu mocību dēvētajā testā riepas tiek salīdzinātas ļoti skarbos apstākļos un situācijās. Maxxis vasaras riepas Premitra HP5 būtiski pārspēja konkurentes un ieguva vispārēju atzinību. Informācijas avots.

Nr. 3 Auto Zeitung testā (2019. gada februārī)

Vācu auto žurnāla Auto Zeitung veiktajā 2019. gada vasaras riepu testā Maxxis Premitra HP5 ieguva 3. vietu kopvērtējumā, apsteidzot tādus zīmolus, kā Pirelli un Bridgestone. Īpaši labus rezultātus Premitra HP5 parādīja uz slapja ceļa seguma – 2. vieta vadāmībā un 2. vieta stabilitātē. Savukārt bremzēšanas ceļš uz sausa asfalta bija vien 36,4 metri, kas ļāva Maxxis riepām arī šajā disciplīnā ierindoties 2. vietā starp Continental un Michelin. Turklāt Premitra HP5 ieguva 1. vietu arī trokšņa līmeņa ziņā, pārspējot 2. vietas ieguvēju par veselu decibelu. Informācijas avots.

Nr. 6 Auto Bild Allrad testā (2017. gada martā)

Slavenais vācu autožurnāls Auto Bild Allrad savā testā vēlējās salīdzināt 10 riepas. To vidū bija pasaulē pazīstami zīmoli un riepu modeļi, kā arī Ķīnā ražotas budžeta klases riepas. Interesanti, ka šajā riepu testā rezultāti būtiski atšķīrās katrā disciplīnā. Maxxis šajā riepu testā izcēlās ar īpaši izdevīgu cenu, kā arī lielisku veiktspēju uz grantētiem un dubļainiem ceļiem, kā arī slapja ceļa seguma. Informācijas avots.

Nr. 2 Autožurnál un Autoklub ČR testā (2017. gada martā)

Slovāku autožurnāls Autožurnál kopā ar čehu autožurnālu Autoklub ČR Vācijā testēja desmit zīmolu 215/65 R16 izmēra riepas. Maxxis riepas Premitra HP5 šajā testā ir ieguvušas 2. vietu ar 99,2 punktiem un augsto novērtējumu „Ļoti labas riepas”. Informācijas avots.

Nr. 3 Professional Driver testā (2017. gada februārī)

Britu izdevums Professional Driver ir veicis testu, kurā vērtējis astoņas 225/45 R17 vasaras riepas. Šajā testā ar kopējo novērtējumu 99,8 % Maxxis Premitra HP5 līdzīgi kā citos testos ir izcēlušās ar īpaši labu rezultātu pārbaudījumos uz slapja ceļa. Turklāt šīs riepas tiek augstu vērtētas to ļoti pievilcīgās cenas un kvalitātes attiecības dēļ. Informācijas avots.