Maxxis MA-SLW Presa Spike

MA-SLW PRESA SPIKE LT 

Maxxis MA-SLW Presa Spike
Cena no
69.40

Rekomendējamā mazumtirdzniecības cena. Vienam riepas izmēram var būt vairākas cenas, atkarībā no tā vai riepa ir neradžota, radžojama, radžota vai ar paaugstinātu kravnesību.

Vieglo un apvidus automobiļu, kā arī komerctransporta ziemas riepas, kas sevi lieliski parāda sarežģītos laikapstākļos: sniegā, dubļos, slapjdraņķī un uz apledojuša ceļa.

F
Degvielas patēriņš.

Iedala 7 klases - A klasei ir vismazākais degvielas patēriņš, G klasei - visaugstākais.

E
Saķere ar slapju segumu.

Iedala 7 klases - A klasei ir augstākais saķeres līmenis, G klasei - zemākais.

74-75
Trokšņa līmenis.

Riepas radītais troksnis tiek mērīts decibelos (dB), jo mazāki dB, jo riepa klusāka. Troksnis būs atkarīgs arī no auto klases.

 • Radžojama riepa
  Riepu var radžot.
 • Virziena protektora raksts
  Riepai ir labi rādītāji ūdens un slapja sniega novadīšanai no kontakta laukuma. Montējot ir jāievēro rotācijas virziens.
 • Marķējums M+S
  Riepas protektora raksts nodrošina uzlabotu saķeri sniegā un dubļos, salīdzinājumā ar vasaras riepām. Taču šis marķējums negarantē riepas veikstpēju ziemā.
 • Marķējums 3PMSF
  Apliecina riepas veiktspēju ziemas laikā uz sniegota un ledaina ceļa. Par ziemas riepu var uzskatīt tikai tādu riepu, kurai ir SPMSF simbols (EU regula 661/2009).
 • Vidējā klase

UZLABOTA SAĶERE

Vērstais protektora raksts novada slapju sniegu un ūdeni no riepas. Protektora bloki un zāģa zobiem līdzīgais raksts uzlabo riepas saķeri jebkuros laikapstākļos: uz apsniguša, apledojuša, dubļaina vai slapja ceļa.

ZEMĀKS TROKŠŅA LĪMENIS

Pamīšus novietotie protektora bloki mazina riepu radīto troksni.

Izmērs Slodzes un ātruma indekss Degvielas patēriņš Saķere ar slapju ceļu Trokšņa līmenis Cena EUR