Sportiska augstas veiktspējas vasaras riepa apvidus automašīnām un arī vieglajiem auto ar lielisku saķeri uz sausa un slapja ceļa seguma, kā arī ilgu kalpošanas laiku.

 • Augstas veiktspējas riepa (UHP)
  Ļoti augstas veikstpējas riepa ar izcilu saķeri un vadāmību, kā arī lielu ātruma indeksu. Riepām ir cietākas sānu malas strauju pagriezienu veikšanai, sportiskai braukšanai.
 • Radiālā riepa
  Ļauj braukt lielākā ātrumā, bet ar vieglu kravu.
 • Asimetrisks protektora raksts
  Iekšmala novada ūdeni un/vai slapju sniegu, bet ārmala nodrošina labu saķeri taisnvirzienā un pagriezienos. Montējot ir jāievēro iekšmalas/ārmalas princips.
 • Aizsardzība pret akvaplanēšanu
  Riepa spēj efektīvi novadīt lieko ūdeni no kontakta laukuma.

Laba vadāmība, komforts un liels nobraukums

Asimetrisks protektora zīmējums nodrošina optimālu veiktspējas, vadāmības un komforta balansu. Protektora dizains ir veidots tā, lai bloki nodiltu vienmērīgi, šādi palielinot riepas kalpošanas laiku. Vienlaikus to paildzina arī gumijas maisījuma sastāvs.

Stabilitāte un laba saķere pagriezienos

Stipri sānu bloki sniedz lielisku saķeri, it īpaši pagriezienos. Rievu dizains ir patentēts – tas spēj samazināt rezonansi, ļaujot izbaudīt patīkamu un klusu braucienu.

Efektīva ūdens novadīšana

Protektora galvenās rievas veidotas tā, lai iespējami ātrāk novadītu lieko ūdeni. Tas samazina bremzēšanas distanci uz slapja ceļa un mazina akvaplanēšanas risku.

Izmērs Slodzes un ātruma indekss Degvielas patēriņš Saķere ar slapju ceļu Trokšņa līmenis Cena EUR