Maxxis ir ieguvis ''Gada riepas'' titulu Ķīnā
Sasniegumi

Žurnāls Motor Trend piešķīra Maxxis Premitra HP5 ''Gada riepas'' titulu Ķīnā. Balva tika pasniegta svinīgajā ceremonijā Šanhajā 2015. gada augustā. Jaunās augstas efektivitātes Maxxis riepas aktuālais īpašību balanss ļāva tai apsteigt tādus nozares favorītus kā Pirelli, Bridgestone un Goodyear, iegūstot ''Gada riepas'' titulu.
Svinīgajā apbalvošanas ceremonijā piedalījās profesionālo auto mediju un Ķīnas auto korporāciju pārstāvji, riepu eksperti, riepas ražojošo uzņēmumu augstākā vadība, kura pilnīgi un sistēmatiski novērtēja riepu industrijas veikumu, kā arī iepriekšējo gadu nominanti un balvu ieguvēji.

Pirms piešķirt apbalvojumu, tika notestēti seši laikā no 2013. gada 1. jūlija līdz 2015. gada 30. jūlijam klajā laistie riepu modeļi. Pirms riepas iekšējo, ārējo, dinamikas un statistikas īpašību izvērtēšanas, katram pretendentam bija jāiziet stingra pārbaude.

Maxxis nolēma laist HP5 Ķīnas tirgū šī gada maijā. Šis lēmums bija saistīts arī Ķīnas tirgus apmēriem un nozīmīgumu. Maxxis izpilddirektors Lielbritānijā Deriks Makmartins (Derek McMartin) uzvaru komentē šādi: ''Premitra HP5 atzīšana par ''Gada riepu'' Ķīnā mūsu kompānijai ir liels sasniegums. Mēs ļoti daudz investējam izstrādēs, pētījumos, jaunākajās tehnoloģijās un iekārtās, lai nodrošinātu mūsu klientiem vislabākās kvalitātes riepas. Lieliskie HP5 rādītāji ir noskaņojuši mūs ļoti optimistiski attiecībā uz tālākajiem pārbaudījumiem Eiropas plašumos. Jaunais modelis parādīsies Lielbritānijā nākamā gada sākumā, un mēs visi ar nepacietību gaidām šo brīdi.''

Arī kompānija Stapleton nevar vien sagaidīt augstas veiktspējas Maxxis’ HP5 riepas, ko apstiprina arī tās komercdirektors Stefens Čailds (Stephen Childs): ''Ņemot vērā to, ka augstas veiktspējas riepu tirgus daļa Lielbritānijā nepārtraukti palielinās, mēs ar nepacietību gaidām mūsu pārstāvēto zīmolu jaunākās izstrādes riepu tehnoloģiju jomā. Pēdējo gadu laikā Maxxis ir spēris milzīgu soli uz priekšu, stiprinot savu reputāciju plaša riepu sortimenta piegādātāja statusā, un jaunais modelis nākamā gada sākumā kļūs par lielisku šī sortimenta papildinājumu. Lieliskie jaunākās Maxxis augstas veiktspējas riepas rezultāti neatkarīgajos testos paver mums plašas perspektīvas, un mēs ar nepacietību gaidām sortimenta paplašinājumu.''

Pateicoties jaunākajām pasaules mēroga tehnoloģijām un dizainam, Premitra HP5 spēj nodrošināt izcilu efektivitāti uz slapjiem un sausiem ceļiem. Gumijas maisījuma sastāvs ar paaugstinātu Silica saturu mazina riepas sakaršanu, palielinot tās izturību un veiktspēju. Protektora raksta mainīgais solis un sānu rievas samazina riepas radītās vibrācijas, izraisīto troksni un rites pretestību, uzlabojot vadāmības īpašības uz slapja ceļa, līdztekus pazeminot akvaplanēšanas risku. Stabilitāte pie lieliem ātrumiem un vadāmības īpašības ir uzlabotas, pateicoties augstas izturības tērauda jostām, tādējādi piešķirot automašīnai izteikti sportisku raksturu.
Maxxis Premitra HP5 parādīsies Lielbritānijas tirgū nākamā gadā sākumā, un par tās ekskluzīvo izplatītāju kļūs kompānija Stapleton.

13.08.2015