Maxxis International prezidents atgriežas amatā
Sasniegumi

Cenšoties vēl vairāk stiprināt Maxxis veiktspēju un klātbūtni pasaules tirgū, pēc atkāpšanās no amata uzņēmumā atgriezīsies bijušais Maxxis International prezidents Dr. Valijs Čens (Wally Chen), lai uzņemtos uzņēmuma vadību.

Dr. Čens, kurš pārraudzīja Maxxis izvirzīšanos pasaules desmit lielāko riepu kompāniju rindās, ieņems amatu tūlīt pēc uzņēmuma direktoru padomes balsojuma nesen notikušajā sanāksmē.

Paredzams, ka pieredzējuša augstākās vadības pārstāvja atgriešanās apvienojumā ar jaunāku darbinieku enerģiju un radošumu palīdzēs nostiprināt uzņēmumu visu ieinteresēto pušu labā, ieskaitot darbiniekus, klientus un, visbeidzot, patērētājus visā pasaulē, kuri izmanto Maxxis produktus.

„Vēlos, lai Maxxis būtu pozitīvs spēks pasaulē, piedāvājot drošas, ilgtspējīgi ražotas, augstas kvalitātes riepas patērētājiem, kuri var paļauties uz mums, jo viņiem varam nodrošināt 100% kvalitāti, 100% apkalpošanu un 100% uzticību. Kopā centīsimies padarīt Maxxis par vēl labāku uzņēmumu un mūsu pasauli par labāku vietu,” teica Dr. Čens.

29.06.2020