KTM apstiprina Maxxis Supermaxx ST jaunajam KTM 790 DUKE
Sasniegumi

Maxxis uzņēmums ticis izvēlēts par oriģinālā aprīkojuma riepu piegādātāju ļoti gaidītajam motociklam KTM 790 DUKE - The Scalpel, kas pārdošanā parādīsies 2018. gadā.

KTM 790 DUKE mērķis ir dominēt ielās, pateicoties savai maksimālajai veiktspējai un superātrai reaģētspējai, apvienojumā ar reālās dzīves praktiskumu.

Izvēlētās riepas Maxxis' Supermaxx ST ir jaunākais riepu giganta papildinājums jau tā ļoti plašajā riepu sortimentā. Pavisam jaunais KTM 790 DUKE ir radīts, lai uzrādītu enerģisku, pārsteidzošu sniegumu un veiklību. Supermaxx ST riepas papildina šī ielas motocikla veiktspēju. Supermaxx ST sabalansētais sniegums gan uz ceļa, gan trasē nozīmē izcilu braukšanas baudījumu, kad vien tas ir nepieciešams.

Jaunais protektora dizains un rievu izkārtojums uzlabo saķeri un vadāmības rādītājus uz slapja ceļa, bet nano silīcija dioksīda savienojums padara riepas vēl izturīgākas, uzlabojot saķeri gan uz slapja, gan uz sausa ceļa. Turklāt to pilnveidotā konstrukcija iekļauj sevī spirālveida tērauda joslas un sānu stiprinājumus, kas uzlabo spēju pagriezienus veikt ar pēc iespējas lielāku ātrumu.

Komentējot šo ziņu, Maxxis' izpilddirektors, Dereks Makmartins teica: "Mums ir tas gods tikt izvēlētiem par KTM partneri tik fantastiska motocikla radīšanā. Tas mums ir ļoti aizraujošs projekts, kas vēlreiz apstiprina faktu, ka mēs ražojam izcilas kvalitātes riepas, kuras spēj nodrošināt izcilu sniegumu. Fakts, ka mēs tikām izvēlēti ilgi gaidītajam KTM 790 DUKE, ir milzīgs kompliments. Es esmu pārliecināts, ka KTM 790 DUKE un mūsu Supermaxx ST riepas ir perfekts savienojums".

23.11.2017