Maxxis NS3 ARCTIC TREKKER

NS3 ARCTIC TREKKER 

Maxxis NS3 ARCTIC TREKKER
Izvēlies izmēru:
Cena EUR
123.50

Rekomendējamā mazumtirdzniecības cena. Vienam riepas izmēram var būt vairākas cenas, atkarībā no tā vai riepa ir neradžota, radžojama, radžota vai ar paaugstinātu kravnesību.

Vieglo automašīnu ziemas riepas, kas nodrošina izcilu vadāmību un saķeri bargas ziemas laikapstākļos.

Degvielas patēriņš.

Iedala 7 klases - A klasei ir vismazākais degvielas patēriņš, G klasei - visaugstākais.

Saķere ar slapju segumu.

Iedala 7 klases - A klasei ir augstākais saķeres līmenis, G klasei - zemākais.

Trokšņa līmenis.

Riepas radītais troksnis tiek mērīts decibelos (dB), jo mazāki dB, jo riepa klusāka. Troksnis būs atkarīgs arī no auto klases.

 • Radžojama riepa
  Riepu var radžot.
 • Virziena protektora raksts
  Riepai ir labi rādītāji ūdens un slapja sniega novadīšanai no kontakta laukuma. Montējot ir jāievēro rotācijas virziens.
 • Marķējums M+S
  Riepas protektora raksts nodrošina uzlabotu saķeri sniegā un dubļos, salīdzinājumā ar vasaras riepām. Taču šis marķējums negarantē riepas veikstpēju ziemā.
 • Marķējums 3PMSF
  Apliecina riepas veiktspēju ziemas laikā uz sniegota un ledaina ceļa. Par ziemas riepu var uzskatīt tikai tādu riepu, kurai ir SPMSF simbols (EU regula 661/2009).
 • Vidējā klase

Vērstais protektora raksts uzlabo ūdens novadi un riepas pašattīrīšanās spējas, nodrošinot autovadītājam izcilu kontroli.

LABA SAĶERE AR CEĻA SEGUMU

Augstas izturības tērauda kords riepās samazina ceļa seguma (bedru, rievu u. c.) ietekmi uz automašīnu, un uzlabotais protektora dizains nodrošina vienmērīgu saķeri ar ceļa segumu.

IZCILA VEIKTSPĒJA PAT ĻOTI LIELĀ SALĀ

Uzlabots gumijas maisījuma sastāvs ar kvarcu nodrošina lielisku vilci pat visproblemātiskākajos laikapstākļos, kā arī riepu veiktspēju pat ļoti zemās temperatūrās.

Izmērs Slodzes un ātruma indekss Degvielas patēriņš Saķere ar slapju ceļu Trokšņa līmenis Cena EUR
255/60R18 112T 123.50